hamburger menu
شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲
اسلایدر ریپیر ساید

تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهام

تعمیر یخچال وستینگهاوس

تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس

تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس

 

شماره های تماس با تعمیرگاه و نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس:

شعبه شرق نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس: ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶

شعبه شمال و شمال غرب نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس: ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹

شعبه مرکز نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس: ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰

شعبه جنوب نمایندگی تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس: ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴

برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید.

بررسی یخچال وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهاوس از مهمترین خدمات گروه نوین تکنیک میباشد.

وستینگهاوس یک برند لوازم خانگی متمرکز است که زیر چتر گروه Electrolux قرار دارد.
سالهاست که خانواده های استرالیایی وستینگهاوس برای وسایل خانگی معقول و منطقی طراحی شده اند که زندگی را کمی ساده تر می کند. اگرچه این برند برای طراحی posh یا ویژگی های سطح بالا یکی نیست ، اما همواره تلاش می کند محصولات عملی و قابل اعتماد را طراحی کند.

محدوده طراحی یخچال فریزر وستینگهاوس مجموعه متنوعی از طرح هاست که قیمت ها را متناسب با انواع آشپزخانه ها و محل ها ارائه می دهد. هر نوع یخچال در اندازه های مختلف ساخته و تولید میشود ، بنابراین هنگام خرید یخچال فریزر جدید خود به فکر یخچال فریزر وستینگهاوس نیز باشید.

 

ویژگی های مهم یخچال فریزر وستینگهاوس

یخچال فریزر وستینگهاوس برای عملکرد قابل اعتماد و طراحی علمی اش  از شهرت بالایی برخوردار است. به طور طبیعی نیازهای مردم از یخچال و فریزر متفاوت است ، بنابراین مهم است که گزینه های موجود را برای یافتن یخچال فریزر که نیازهای شمارا برطرف سازد را ببینید . در نظر بگیرید.

ویژگی هایی که باید درباره یخچال وستینگهاوس جستجو و پرس و جو کنید عبارتند از:

فضای قابل انعطاف (FlexSpace) :

این اصل از طراحی در مورد انعطاف پذیر بودن فضای ذخیره سازی است ، بنابراین شما می توانید بدون توجه به نوع کارهایی که در آنجا نگه دارید ، از حداکثر ظرفیت یخچال خود استفاده کنید. طراحی درب FlexStor به شما امکان می دهد تا انواع مختلفی از تنظیمات را بر روی فضای روی درب ، آسانسور و حرکت در اطراف جعبه روی درب ها انجام دهند. لوازم جانبی اضافی FlexSpace برای خرید به صورت جداگانه در دسترس هستند ، مانند نوشیدنی های درب دار قابل نصب در قسمت ، نگهدارنده بطری (برای تأمین بطری های انباشته شده روی قفسه) ، قفسه های کشش (برای مواردی که در غیر این صورت می توان محل نصب و حذف آنها را مشکل کرد) به عنوان کیک ، و سطل کوچک (برای سطل های کوچک و باب هایی که در غیر این صورت به راحتی در لابیرنت از بین می روند).

محفظه قابل قفل (FamilySafe) :

محفظه ای امن که دستنان کودکان را از موارد خاص که می خواهید کودکان را در امان نگه دارید محصور می کند (یا برای محافظت از بچه ها) نگه می دارد.

تقسیم کننده موج دار (Crisper divider):

طرح crisper FlexFresh با یک تقسیم کننده دستی قابل حمل در بازکردن درب ارائه می شود. این امر باعث می شود که میوه و سبزیجات از هم جدا شوند در حالی که خاصیت اصلی این بخش از نظر فضا بهتر و کارآمدتر میباشد.

کیت های ادغام :

یخچال خود را با استفاده از کیت ادغام وستینگهاوس با یخچال سازگار با کابینت خود مطابقت دهید. این کیت شامل لولا مخصوص است که درب یخچال را به کابینت شما متصل می کند و به درب اجازه می دهد تا عرض ۱۲۰ درجه باز شود.

وستینگهاوس چه نوع یخچال هایی تولید می کند؟

وستینگهاوس به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کننده لوازم خانگی در استرالیا ، انواع یخچال خانگی موجود در بازار را تولید می کند :

یخچال های بار
یخچالهای سواری پایین
یخچالهای بالای کوه
یخچال های درب فرانسوی
یخچال های کناری
یخچال های عمودی (تک درب)

در هر نوع یخچال ، وستینگهاوس طیف وسیعی از ظرفیت ها را تولید می کند. برند وستینگهاوس همه چیز را از یخچال نوار ۱۰۰ لیتری کوچک گرفته تا یخچال خانوادگی بزرگ ۶۹۰ لیتری پوشش می دهد.

یخچال فریزر های بار وستینگهاوس

با توجه با نامش میتوان ازاین یخچال در محیط های بزرگ و یا در یک آپارتمان جمع و جور استفاده کنید ، بنابراین یخچال های بار می توانند بسیار مناسب باشند. وستینگهاوس بیشتر روی دامنه یخچال و فریزر با اندازه کامل تمرکز دارد ، بنابراین فقط دو مدل یخچال بار وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

همه یخچال های نوار Westinghouse از خنک کننده حلقوی استفاده می کنند ، دارای دستگیره های یکپارچه ای هستند و می توان آنها را برای باز کردن از سمت چپ یا سمت راست نصب وباز کرد.

از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک :

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر یخچال فریجیدر

تعمیر یخچال ادمیرال

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
تعمیر یخچال آمانا

تعمیر یخچال آمانا | نمایندگی تعمیر یخچال آمانا

[caption id="attachment_187" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال آمانا[/caption]   شماره های تماس با تعمیرگاه و نمایندگی تعمیر یخچال آمانا: شعبه شرق نمایندگی تعمیر یخچال آمانا : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶ شعبه شمال و شمال غرب نمایندگی تعمیر یخچال آمانا : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹ شعبه مرکز نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آمانا : ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه جنوب نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آمانا : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید.   یخچال فریزرهای ویرپول  Amana توسط شرکت و برند Whirlpool به عنوان یک...

تعمیر یخچال حایر

تعمیر یخچال حایر | نمایندگی یخچال فریزر حایر

تعمیر یخچال حایر [caption id="attachment_187" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال حایر[/caption]   شماره های تماس با تعمیرگاه و نمایندگی تعمیر یخچال حایر : شعبه شرق نمایندگی تعمیر یخچال حایر : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶ شعبه شمال و شمال غرب نمایندگی تعمیر یخچال حایر : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹ شعبه مرکز نمایندگی تعمیر یخچال فریزر حایر : ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه جنوب نمایندگی تعمیر یخچال فریزر حایر : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید.   یخچال فریزر حایر یکی از بزرگترین های برندهای...

تعمیر یخچال مجیک چف

تعمیر یخچال مجیک چف

تعمیر یخچال مجیک چف [caption id="attachment_187" align="aligncenter" width="300"] تعمیر یخچال Magic chief[/caption]   شماره های تماس با تعمیرگاه و نمایندگی تعمیر یخچال مجیک چف : شعبه شرق نمایندگی تعمیر یخچال مجیک : ۰۲۱۷۷۸۱۱۸۱۶ شعبه شمال و شمال غرب نمایندگی تعمیر یخچال مجیک چف : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶ و ۰۲۱۴۴۲۹۲۰۱۹ شعبه مرکز نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مجیک چف : ۰۲۱۸۸۳۴۶۶۸۸ و ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه جنوب نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مجیک چف : ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ برای انتقادات و پیشنهادات: ۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲ و ۰۹۱۲۷۱۴۱۷۰۴ تماس حاصل فرمایید. هنگام خرید یخچال فریزر...

درباره ما

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک
غرب تهران: ۰۲۱۶۶۵۰۹۰۲۰
شمال تهران : ۰۲۱۲۲۳۶۱۰۵۶
شماره تلفن شبانه روزی :۰۹۱۲۸۳۹۳۵۳۲

شعبه مرکزی ۰۲۱-۶۶۹۴۱۳۷۹ شعبه غرب ۰۲۱-۶۶۵۰۹۰۲۰ شعبه شمال ۰۲۱-۲۲۳۶۱۰۵۶ پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲-۸۳۹۳۵۳۲